Gdzie zatrzymać się w Kołobrzegu?

Będąc w Kołobrzegu z pewnością warto zobaczyć kołobrzeskie molo, które jest największą atrakcją owego miasta. Dzisiejsze molo zostało oddane do użytku w czerwcu 1971 roku. Ma ono 220 metrów długości oraz 9 metrów szerokości. Znajdują się na nim liczne ławeczki, a na jego końcu usytuowano małą przystań dla statków wycieczkowych.

Obiektem, na który warto zwrócić uwagę jest Amfiteatr. Zaprojektowany on został w 1807 roku i był Fortem Wilczym, który miał chronić port kołobrzeski od wschodu. W roku 1925 obiekt ten został przebudowany na amfiteatr. W latach 1968-1991 odbywały się tam przepiękne Festiwale Piosenki Żołnierskiej. Warto poświęcić chwilę uwagi także Morskiemu Oku, które kojarzy się nam pewnie z Zakopanem, ale nie każdy wie, że Kołobrzeg również takie Morskie Oko posiada. Jest to kompleks budynków, który został wzniesiony na początku XX wieku. W latach 90. XX wieku ów kompleks przewrócił się do morza. Teraz pozostały tam tylko kabiny prysznicowe, które przerobiono na pokoje.

Zatrzymując się na dłużej w Kołobrzegu warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Apartamenty Baltic. Są one zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Fredry. W ofercie obiektu znajduje się 50 miejsc noclegowych. Obiekt oferuje dwanaście czteroosobowych apartamentów oraz dwa apartamenty sześcioosobowe. Cena za pobyt w apartamencie czteroosobowym waha się od 70 złotych do 360 złotych natomiast za pobyt w apartamencie sześcioosobowym zapłacimy od 110 złotych do 340 złotych. Każdy z apartamentów wyposażony jest w aneks kuchenny.

Drugim polecanym obiektem jest Wakara. Jest ona zlokalizowana w Grzybowie przy ulicy Krótkiej 3. W ofercie znajduje się dwadzieścia osiem miejsc noclegowych. Obiekt oferuje cztery pokoje dwuosobowe, cztery pokoje trzyosobowe oraz dwa pokoje czteroosobowe. Ceny za pobyt w każdym z oferowanych pokoi plasują się od 40 złotych do 60 złotych od osoby. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizję, nowe meble, lodówkę, czajnik, sztućce, talerze a także kubki. W każdym pokoju jest stały dostęp do internetu. Jeśli nadal szukamy pomysłu to komfortowe miejsca noclegowe znajdziemy w Kołobrzegu na każdym kroku i w różnych przedziałach cenowych. Nie musimy się ograniczać, ponieważ oferta jest bardzo bogata i zachęca turystów do przyjazdu na urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>