Jurata – Hotel Morskie Oko

Jurata jest wschodnią częścią miasta o nazwie Jastarnia. Jest ona usytuowana na Mierzei Helskiej nad samym Morzem Bałtyckim. Posiada letnie kąpielisko morskie i jest jednym z najlepszych kurortów wypoczynkowych. Sama nazwa owej miejscowości pochodzi od żmudzkiej bogini. Istnieje także bardzo interesująca legenda na ten temat. Mówi ona, iż owa bogini zakochała się w ubogim rybaku, uczyniła to wbrew woli swojego ojca. Właśnie za to spotkała ją olbrzymia kara a mianowicie jej podwodny bursztynowy pałac został roztrzaskany na kawałki, a jego okruchy do dziś odnaleźć można na brzegu morza.

Warto wiedzieć, że przez Juratę przebiega linia kolejowa, która łączy Hel z Gdynią. Zostając na dłużej w Juracie warto skorzystać z oferty wypoczynkowej Juraty,  na przykład Hotel Morskie Oko. Jest on usytuowany w miejscowości Jurata przy ulicy Wojska Polskiego 59. W ofercie obiektu znajduje się siedemdziesiąt pięć miejsc noclegowych. Obiekt oferuje pięć pokoi jednoosobowych, pięć dwuosobowych, pięć czteroosobowych oraz siedemnaście dwuosobowych typu studio.  Każdy wyposażony jest w łazienkę, telewizję, telefon oraz lodówkę. W niektórych z oferowanych pokoi znajdują się balkony. Właściciele obiektu akceptują obecność zwierząt za dodatkową opłatą. Doba hotelowa w tym obiekcie rozpoczyna się o godzinie 14:00 natomiast kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu. W skład każdego apartamentu wchodzi salon oraz sypialnia. Ponadto na terenie obiektu istnieje możliwość grillowania. Do dyspozycji gości został oddany gabinet kosmetyczny, jacuzzi oraz sauna. Z myślą o najmłodszych gościach został przygotowany plac zabaw oraz specjalny pokój zabaw. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tam przede wszystkim kryty basen kąpielowy oraz siłownię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>